- Бренд:
- Код товару:E-TS-832PX-4G
- Доступно:Немає в наявностi
TS-832PX з мережними портами 10 Гбіт/с SFP+ та 2,5 Гбіт/с забезпечує високу пропускну здатність мережі для оптимізації спільної роботи в команді та доступу до файлів. Слот PCIe Gen 2 × 2 дозволяє встановити карту розширення QNAP, щоб розширити можливості пристрою. TS-832PX підтримує резервне копіювання та синхронізацію файлів, захист за допомогою миттєвих знімків, а також служби резервного копіювання корпоративних облікових записів Google G Suite™ та Microsoft 365®, забезпечуючи при цьому миттєве відновлення у разі потреби. У поєднанні із підтримкою хмарних шлюзів створення нового гібридного хмарного сховища стало ще простіше.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 250 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Вага | 6.38 кг |
| Зовнішні порти | 2 x 10GbE SFP+ |
| Колір | Чорний |
| Максимальний обсяг пам'яті | 16 ГБ |
| Процесор | AnnapurnaLabs Alpine AL324 |
| Рівень шуму | 19.6 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Розмір (ВхШхГ) | 188.2 × 329.3 × 280.8 |
| Розмір вентилятора | 120 |
| Системна пам'ять | 4 GB |
| Споживання енергії | 50.858 Вт |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Форм-фактор | Tower |





















































































































