- Бренд:
- Код товару:D-RT1270B/08218
- Доступно:Немає в наявностi
799 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Акумуляторні батареї серії Ritar RТ призначені для використання в системах безперебійного, автономного і аварійного електроживлення, засоби автоматизації, охоронної сигналізації, відомчих АТС, наземним транспортом. Стаціонарні свинцево-кислотні герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї серії RT мають конструкцію VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі) і відповідають вимогам стандартів IEC, JIS, що підтверджено міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності.
| Характеристики | |
| Ємність батареї | 7 А·г |
| Вага | 2.05 кг |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Максимальний струм розряду | 70 А |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Робочий діапазон температур | від -20°C до +60°C |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | 40% |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клем | F2 |
| Ширина | 65 мм |












































































































