- Бренд:
- Код товару:E-TS-932PX-4G
- Доступно:Немає в наявностi
Чотирьохядерний TS-932PX з тактовою частотою 1,7 ГГц вміщує дев'ять відсіків для жорстких дисків в розмір NAS з 5 відсіками. Завдяки п'яти відсіках для 3,5-дюймових дисків SATA 6 Гбіт / с і чотирьох відсіках для 2,5-дюймових дисків SATA 6 Гбіт / с TS-932PX забезпечує можливість створення гібридної інфраструктури HDD / SSD для підвищення продуктивності додатків. Маючи два порти 10GbE SFP + і два порти 2,5GbE LAN, TS-932PX підтримує мережі наступного покоління для розширення можливостей додатків з високими вимогами до смуги пропускання і забезпечення більш плавного доступу до файлів і обміну ними.
| Характеристики | |
| Архітектура процесора | 64-bit |
| Блок живлення/адаптер | 120 Вт |
| Відносна вологість | 5% - 95% віднос. вологості |
| Відсік(и) для дисків | 5 |
| Вага | 3.39 кг |
| Вхідна напруга змінного струму | 1 |
| Додатково | Кнопки: Живлення, Резервне копіювання, Скидання |
| Зовнішні порти | Порт USB 3.2 |
| К-ть вентиляторів | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Процесор | AnnapurnaLabs Alpine AL324 |
| Рівень шуму | 18.6 дБ(A) |
| Робоча поверхня | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Розмір (ВхШхГ) | 182.7 × 224.6 × 224.1 |
| Розмір вентилятора | 140 |
| Системна пам'ять | 4 GB |
| Тип | мережеве сховище |
| Тип сумісного диска | 3.5" SATA HDD |
| Частота ЦП | Чотири ядра 1.7 GHz |















































































































