Бренд:
Код товару:
E-9SX3000I
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 3000i (9SX3000I) потужністю 3000 ВА класу On-line c подвійним перетворенням забезпечить максимальний рівень захисту підключеного обладнання. Синусоїдальна вихідна напруга у всіх режимах роботи і нульовий час перемикання на акумулятори. Топологія подвійного перетворення постійно контролює вхідну мережу і регулює напругу і частоту. Вбудований лічильник заміни батарей та енергоспоживання в кіловат-годинах. Широкі можливості з дистанційного моніторингу та управління.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, 1 клемна мініколодка, 1 слот для карт, RS-232 |
| Відносна вологість | 0-96% (без конденсації) |
| Вага | 33.4 кг |
| Вихід | 8xC13, 1xC19 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Встановлено батарей | 8 шт |
| Вхід | C20 |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 200-276 В |
| Дисплей | 1 |
| Довжина кабелю, м | 1.8 |
| Додатково | можливість підключення до 4-х додаткових батарей, керовані групи розеток |
| Ефективна вихідна потужність | 2700 Вт |
| Захист | функція автовідключення |
| коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | USB кабель, правила техніки безпеки, 2 шнури для підключення обладнання, 9SX UPS, кабель зв'язку RS232, шнур для підключення до електромережі змін. струму |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| Максимальний КПД | 99 |
| Напруга на зовнішні батареї | 12 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 346 x 214 x 412 |
| Спотворення вихідної напруги | 3 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | онлайн з підвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи при повному навантаженні | 6 хв |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |





































































































