Бренд:
Код товару:
E-5PX3000IRT3UG2
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Eaton 5PX 3000I RT3U G2 - це ДБЖ нового покоління від Eaton, який забезпечує 3000 VA та 3000 W потужності. Має вхід C20, вихідні роз’єми (8) C13 та (2) C19, і може бути встановлений як у стійку, так і у вигляді вежі.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, 1 роз'єм для комунікаційної карти NMC, мініклемний блок для дистанційного ввімкнення/вимкнення, RS-232 |
| Вага | 31.1 кг |
| Висота (unit) | 3 U |
| Вихід | 8xC13, 2xC19 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 150-294 В |
| Вхідна Частота, Гц | 47-70 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | технологія Eaton ABM |
| Ефективна вихідна потужність | 3000 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 3000 ВА |
| ПЗ | Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 129 x 438 x 483 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 10/4 хв |















































































































