Бренд:
Код товару:
E-9SX2000IR
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
ДБЖ Eaton 9SX2000iR - це рішення, призначене для невеликих серверних кімнат і центрів обробки даних. Це висококласне рішення забезпечує повний захист підключених пристроїв за допомогою онлайн-технології подвійного перетворення від перебоїв і стрибків напруги.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, 1 для віддаленого аварійного відключення, 1 клемна мініколодка, 1 слот для карт, RS-232, C14 |
| Вага | 26.5 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | 6xC13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 200-276 В |
| Дисплей | 1 |
| Ефективна вихідна потужність | 1800 Вт |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | USB кабель, правила техніки безпеки, брошура до ПЗ, 2 шнури для підключення обладнання, 9SX UPS, ДБЖ, набір для монтажу у стійку, кабель зв'язку RS232, шнур для підключення до електромережі змін. струму |
| Макс. вихідна потужність | 2000 ВА |
| Максимальний КПД | 99 |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86,5 x 438 x 608 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 12/5 хв |

















































































































