Бренд:
Код товару:
E-5PX1500IRT2UG2
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Пристрій безперебійного живлення - це надійне рішення для захисту техніки від раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Вони можуть служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу, документи, провести транзакції, а також запобігати пошкодженням техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, мініатюрний клемний блок, 1 для віддаленого аварійного відключення, 1 роз'єм для комунікаційної карти NMC, RS-232 |
| Відносна вологість | 0-90 % |
| Вага | 22.4 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | 8xC13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна напруга | 150-294 В |
| Вхідна Частота, Гц | 47-70 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Дисплей | 1 |
| Ефективна вихідна потужність | 1500 Вт |
| Колір | чорний з сірим |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Максимальний КПД | 98 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 85,5 x 438 x 448 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower), монтуємий у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 7/12 хв |





































































































