Бренд:
Код товару:
E-9SX1500IR
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення APC Smart-UPS 9SX з потужністю 1500VA/1350W і форм-фактором RM 2U є надійним захистом електрообладнання від переривань, скачків напруги та інших електричних аномалій. Обладнане LCD-дисплеєм для зручного моніторингу та керування.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 18.4 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | (6) C13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхід | C14 |
| Вхідна напруга | 190-276 В |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | керовані групи розеток |
| Ефективна вихідна потужність | 1350 Вт |
| Комплектація | USB кабель |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| Максимальний КПД | 99 |
| ПЗ | Intelligent Power |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86.5x438x438 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | онлайн з підвійним перетворенням |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час роботи від батарей | 16/5 хв |





































































































