- Бренд:
- Код товару:E-DA-70866
- Доступно:Немає в наявностi
3 748 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Найважливіші інтерфейси завжди під рукою – ноутбук розширюється на 8 додаткових портів через один порт USB-C. З багатопортовою дорожньою док-станцією DIGITUS® USB Type-C™ найважливіші інтерфейси завжди під рукою. Док-станція додає вісім портів до ноутбука. Вона пропонує два відеоінтерфейси (HDMI та VGA). Максимально можлива роздільна здатність (HDMI): Brillant UHD (4K2K/30Hz). Док-станція також пропонує два порти USB 3.0, один із яких забезпечує додаткову функцію заряджання мобільних пристроїв (BC 1.2).
| Характеристики | |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 1 |
| VGA | 1 |
| Вага | 135 г |
| Висота | 15 мм |
| Колір | Сірий |
| Підключення | USB-C |
| Тип | Док-станція для ноутбука |
| Товщина | 125 мм |
| Ширина | 61 мм |






































































































































