- Бренд:
- Код товару:E-CG82392
- Доступно:Немає в наявностi
9 030 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Док-станція з різними інтерфейсами розширить можливості ноутбука. Має 3 відеопорти (HDMI, DisplayPort, VGA) для підключення моніторів, проекторів, телевізорів і т. д. Особливістю док-станціїї є її дизайн. Її легко можна брати в подорож.
| Характеристики | |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| VGA | 1 |
| Вага | 400 г |
| Висота | 24.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Підключення | USB-C |
| Сумісність | MAC |
| Тип | Док-станція для ноутбука |
| Товщина | 51.4 мм |
| Ширина | 123.2 мм |


































































































































