- Бренд:
- Код товару:D-NN-GT35HBZPE
- Доступно:Немає в наявностi
3 620 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч Panasonic NN-GT35HBZPE має стильний зовнішній вигляд і компактні габарити. Вибір необхідних режимів приготування, встановлення температури та часу здійснюється за допомогою інтуїтивно зрозумілої сенсорної панелі керування.
Мікрохвильовий режим -800 Вт/ гриль - 1000 Вт.
Об’єм - 23 л.
Діаметр поворотного столу - 288 мм.
Внутрішнє покриття з жароміцної емалі.
Сенсорна панель управління.
Функція "швидко 30" дозволяє встановлювати час приготування з інтервалом по 30 секунд.
Турборозморожування.
РК дісплей.
Таймер.
Відкладений старт.
Блокування від дітей.
12 автоматичних режимів.
Мікрохвильовий режим -800 Вт/ гриль - 1000 Вт.
Об’єм - 23 л.
Діаметр поворотного столу - 288 мм.
Внутрішнє покриття з жароміцної емалі.
Сенсорна панель управління.
Функція "швидко 30" дозволяє встановлювати час приготування з інтервалом по 30 секунд.
Турборозморожування.
РК дісплей.
Таймер.
Відкладений старт.
Блокування від дітей.
12 автоматичних режимів.
| Характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 23 л |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип | з грилем |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | немає даних |
| Тип управління | Сенсорне |

































































































































