- Бренд:
- Код товару:E-BCA_062M
- Доступно:Немає в наявностi
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити витрати води.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Клас витрати Z (4-9 л/хв) дозволяє знизити витрати води.
| Характеристики | |
| Вид змішувача | одноважливий |
| Висота | 353 мм |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Дизайн | сучасний |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 18.7 см |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шуму | I |
| Колір | Хром |
| Колекція | Aster |
| Країна виробництва | Польща |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Матеріал | Латунь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Поверхня | Хром |
| Положення важелю | Зверху |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Розмір аєратора | M22 |
| Спосіб монтажу | на мийку |
| Тип | Змішувач |
| Тип зливу | висувний злив |
| Тип управління | рукоятка |












































































































































