- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Фільтри для води
Blue Pure Vento Стартовий комплект з фільтром розміру S і висувною лійкою (30579KF0)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-30579KF0
- Доступно:Немає в наявностi
| Характеристики | |
| EAN | 4005176781711 |
| Артикул | 30579KF0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 6.06 кг |
| Вид виливу | L-вилив |
| Висота упаковки | 107 мм |
| Довжина упаковки | 776 мм |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для кухні |
| Функція охолодження та газування | Ні |
| Ширина упаковки | 434 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл





































































































































