- Бренд:
- Код товару:E-BED_062M
- Доступно:Немає в наявностi
Корпус змішувача виготовлений із латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см у комплекті.
| Характеристики | |
| Вид змішувача | одноважливий |
| Висота | 362 мм |
| Діаметр картриджа | 40 мм |
| Довжина з'єднувальних шлангів | 450 мм |
| Довжина зливу | 18.4 см |
| З'єднувальна різьба | M10 |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | S |
| Клас шуму | I |
| Колір | Хром |
| Колекція | Dalia |
| Країна виробництва | Польща |
| Матеріал | Латунь |
| Монтажна різьба | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Розмір аєратора | M22 |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню |
| Тип | Змішувач |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Тип управління | рукоятка |




















































































































![Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний] Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/755/59fc9204010c9-m2500em-400x400.jpg)
![Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний] Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/367/5a0c37de6ddbc-m-2500-em-iso-1000x1000-400x400.jpg)
![Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний] Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/461/5a0c37e0dd208-m-2500-plate-1000x1000-400x400.jpg)
![Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний] Kaiser Empire M2500[Мікрохвильова піч Empire, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, дисплей, конвекція, чорний]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/649/5a0c37dfd36f8-m-2500-grill-1000x1000-400x400.jpg)








