- Бренд:
- Код товару:LB-INV16
- Доступно:Немає в наявностi
Автомобільний перетворювач Green Cell – це пристрій, який змінює напругу акумулятора з 12 В постійного струму на 230 В, тому ми можемо використовувати будь-який домашній пристрій у дорозі. Ця модель призначена для електроустановок. Пристрій забезпечує чистий синусоїдальний струм, що дозволяє використовувати всі типи пристроїв.
Автомобільний перетворювач (інвертор, інвертор) – дозволяє підключати до автомобільного встановлення пристрою, що потребують змінної напруги 230В. Вам потрібна розетка у машині? Це продукт для вас.
| Характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 500W |
| Вага | 1073г |
| Вага в упаковці, кг | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 12V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 220х106х60мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 24 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 1шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Чистая |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Штрих код | 5903317226901 |





































































































