- Бренд:
- Код товару:LB-INV15
- Доступно:Немає в наявностi
Інвертор Green Cell має не тільки розетки, до яких можна підключати електричні пристрої, а й USB-порт для заряджання невеликих гаджетів, таких як смартфон або планшет.
Повна безпека – не турбуйтеся про перенапругу, з пристроєм Green Cell ваше обладнання завжди у безпеці. Перетворювач має ряд захисту та сертифікатів, так що працює без перешкод
Чиста синусоїда - відмінно працює з пристроями, яким потрібне постійне живлення, ідентичне тому, що є в розетці.
| Характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 3000W |
| Вага | 6210 г |
| Вага в упаковці, кг | 6,21 |
| Висота в упаковці (см) | 10 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 12V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 410x209x93 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 43 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Порти USB | 1шт |
| Синусоїда | Чистая |
| Ширина в упаковці (см) | 21 |
| Штрих код | 5903317224945 |





































































































