- Бренд:
- Код товару:LB-INV11
- Доступно:Немає в наявностi
Перетворювач, також відомий як інвертор або інвертор, являє собою пристрій, завданням якого є зміна постійної напруги від автомобільного акумулятора або прикурювача розетки на змінне 230В.
Перетворювач оснащений двома розетками і портом USB, завдяки якому ми можемо заряджати наш смартфон, пристрій для читання електронних книг та будь-який інший пристрій, який можна підключити через порт USB.
Позаду інвертора знаходиться вентилятор, що забезпечує належне охолодження пристрою. Все це укладено у невеликий, але дуже міцний алюмінієвий корпус.
| Характеристики | |
| Вага | 4,2 кг |
| Вага в упаковці (кг) | 5,062 |
| Висота в упаковці (см) | 15 |
| Вихідна напруга | 230V |
| Вхідна напруга | 12V |
| ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ | 375х185х80 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (см) | 25,5 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Корисна потужність | 2000W |
| Порти USB | 2шт |
| Синусоїда | Чиста |
| Ширина в упаковці (см) | 38,5 |
| Штрих код | 5902719427909 |







































































































