- Бренд:
- Код товару:E-SMT2200RMI2UC
- Доступно:В наявності
106 454 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Smart-UPS 2200VA/1980W забезпечує надійний захист серверів та мережевого обладнання завдяки технології лінійно-інтерактивного живлення. Підтримує чисту синусоїду на виході та стабільну роботу при коливаннях напруги. Оснащений LCD-дисплеєм, SmartConnect та інтерфейсами USB, RJ-45, RS232. Ідеальне рішення для малих і середніх серверних систем.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 42.31 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | IEC 320 C13 |
| Вхідна напруга | 151-302 В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Ефективна вихідна потужність | 1980 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 2200 ВА |
| ПЗ | PowerChute |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86х480х683 |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи від батарей | 16/5 хв |





































































































