- Бренд:
- Код товару:E-SMC1500I-2UC
- Доступно:В наявності
53 469 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
APC Smart-UPS RM 2U 1500VA представляє собою високоефективний пристрій безперебійного живлення лінійно-інтерактивного типу, вироблений провідним виробником APC. Цей пристрій ідеально підходить для захисту серверів, торгових точок, маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів та інших критичних електронних пристроїв.
| Характеристики | |
| Імпульсний захист | 459 Дж |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 28.64 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихід | синусоїда |
| Вхідна напруга | 170-300В |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Дисплей | 1 |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | диск з документацією |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| ПЗ | PowerChute |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86x432x477 |
| Тип батареї | свинцево-кислотна |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 10 мс |
| Час роботи від батарей | 18/6 хв |
| Час роботи при повному навантаженні | 10.4 хв |





































































































