- Бренд:
- Код товару:E-SMC1500IC
- Доступно:Немає в наявностi
39 200 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Smart-UPS C1500 - потужний лінійно-інтерактивний пристрій безперебійного живлення із чистою синусоїдою від провідного виробника APC. Ідеально підходить для серверів, торгових точок, маршрутизаторів, комутаторів, концентраторів та інших мережевих пристроїв.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Вага | 24.09 кг |
| Вихід | IEC 320 C13 |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 170-300 В |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | пасивне охолодження |
| Ефективна вихідна потужність | 900 Вт |
| Захист | захист від сплесків напруги |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| ПЗ | PowerChute |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 219х171х439 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Холодний старт | 1 |
| Час повної зарядки | 180 хв |
| Час роботи від батарей | 4/14 хв |





































































































