Бренд:
Код товару:
158682
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Стильна та потужна акустична система 2.1 Microlab M-110 сумарною потужністю 10 Вт створена, щоб дарувати вам звук відмінної якості.
Два сателіти потужністю по 2,5 Вт та сабвуфер потужністю 5 Вт бездоганно відтворюють низькі частоти та забезпечують чистий глибокий звук.
Корпуси сателітів і сабвуфера виготовлені з МДФ, це зменшує резонанс та робить звучання ще більш збалансованим.
Використовуйте акустичну систему Microlab M-110 для комп’ютерних ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики чи організації онлайн конференцій з колегами. Вона сумісна з пристроями, оснащеними стереовиходом 3,5 мм.
| Характеристики | |
| 3.5 мм mini-jack | Так |
| RCA | 1 |
| Інтерфейси | RCA |
| Вага | 3.1 кг |
| Діапазон частот, Гц | 40 - 20000 Гц |
| живлення | Від мережі |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Колір обробки | Чорний |
| Матеріал обробки | Дерево |
| Опір, Ом | 8 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність колонок, Вт | 5 |
| Розміри сабвуфера | 216 x 210 x 225 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 172 x 110 x 110 |
| Сабвуфер | 5 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 70 дБ |
| Сумарна потужність | 10 Вт |
| Тип | Мультимедійна акустика |
| Фронт | 2.5 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 40 - 20000 |












































































































