Акустична система 2.1 з вбудованим підсилювачем Microlab M-200 створена, щоб дарувати звук відмінної якості, не залежно від того, для чого ви її використовуєте – для комп’ютерних ігор, перегляду фільмів, прослуховування музики чи організації відеоконференцій з колегами.
Два сателіти та сабвуфер загальною потужністю 40 Вт бездоганно відтворюють низькі частоти та забезпечують чистий глибокий звук.
Вам не потрібно перемикатись на управління медіаплеєром, щоб відрегулювати гучність звуку, висоту тону чи низькі частоти. Все управління розташовується на фронтальній панелі сабвуфера.
Пульт дистанційного управління допоможе відрегулювати звук та здійснити необхідні налаштування. До акустичної системи доведеться підійти лише для того, щоб підключити її до джерела звуку.
Простий мінімалістичний дизайн акустичної системи Microlab M-200 розбавляють червоні елементи на сателітах та сабвуфері, що додає їй елегантності та стилю.
| Характеристики | |
| 3.5 мм mini-jack | Так |
| RCA | 1 |
| Інтерфейси | Вихід для навушників |
| Вага | 4.3 кг |
| Діапазон частот, Гц | 35 - 20000 Гц |
| Додатково | Регулювання НЧ |
| Екранування | 1 |
| живлення | Від мережі |
| Кількість каналів | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Колір обробки | Чорний |
| Матеріал обробки | MDF |
| Підключення | Дротове |
| Потужність колонок, Вт | 40 |
| Пульт ДУ | 1 |
| Розміри сабвуфера | 270 x 189 x 156 |
| Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ) | 90.5 x 175.5 x 90 |
| Розподіл каналів | 45 |
| Сабвуфер | 16 Вт |
| Співвідношення сигнал/шум | 80 дБ |
| Сумарна потужність | 40 Вт |
| Тип | Мультимедійна акустика |
| Фазоінвертор | 1 |
| Фронт | 12 Вт/канал |
| Частотний діапазон | 35 - 20000 |





































































































