- Бренд:
- Код товару:LB-AGM44
- Доступно:Немає в наявностi
Ідеально підходить для буферної та циклічної роботи – батарея використовується у тому числі в джерелах живлення ДБЖ, електричних іграшках, системах сигналізації, моніторингу чи портативних пристроях. Робота акумулятора, що не обслуговується, – термін служби до 5 років. Конструкція запобігає витоку електроліту - можливість безпечної експлуатації акумулятора в будь-якому положенні. Надійність роботи – стійкість до вібрації, збереження ємності у широкому діапазоні температур.
| Характеристики | |
| Вага | 1,35 кг |
| Вага в упаковці, кг | 1,5 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 11 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 90х70х101 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 4.5 Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 8 |
| Штрих код | 5907813963414 |





































































































