- Бренд:
- Код товару:LB-AGM30
- Доступно:Немає в наявностi
Акумулятор AGM Green Cell напругою 12 В виготовлений із високоякісних матеріалів, що робить його придатним як для буферної, так і циклічної роботи. Акумулятор Green Cell заснований на технології AGM, завдяки якій скловолокна, що використовуються, щільно герметизують електроліт в корпусі, запобігаючи його витоку. Це дозволить акумулятору працювати у багатьох положеннях. Це відмінна і набагато безпечніша альтернатива свинцево-кислотним батареям.
| Характеристики | |
| Вага | 27,5 кг |
| Вага в упаковці, кг | 28 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 19 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 330x214x171 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 100Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 23 |
| Штрих код | 5903317227472 |





































































































