- Бренд:
- Код товару:LB-AGM29
- Доступно:Немає в наявностi
Акумулятори Green Cell AGM мають широкий спектр застосування. Вони можуть використовуватись як для циклічної, так і для буферної роботи. Акумулятори, виготовлені за технологією AGM, були створені для забезпечення максимальної безпеки під час використання. Завдяки функції саморегулювання (клапани VRLA) AGM забезпечують до 5 років без обслуговування. Це підвищує безпеку пристрою, незалежно від положення батареї.
| Характеристики | |
| Вага | 26,50 кг |
| Вага в упаковці, кг | 27 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 24 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 330x171x214 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 90Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Штрих код | 5903317227465 |





































































































