- Бренд:
- Код товару:LB-AGM25
- Доступно:Немає в наявностi
Акумулятори Green Cell AGM мають широкий спектр застосування. Вони можуть використовуватись як для циклічної, так і для буферної роботи. Акумулятори, виготовлені за технологією AGM, були створені для забезпечення максимальної безпеки під час використання. Завдяки функції саморегулювання (клапани VRLA) AGM забезпечують до 5 років без обслуговування. Це підвищує безпеку пристрою, незалежно від положення батареї.
| Характеристики | |
| Вага | 21,3 кг |
| Вага в упаковці (кг) | 22 |
| Вид | Акумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 259x169x208 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 75Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Штрих код | 5903317224051 |





































































































