- Бренд:
- Код товару:E-24640SK
- Доступно:Немає в наявностi
1 507 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Глибина | 11 см |
| Довжина | 33 см |
| Додатково | сітчасті бокові кармани для пляшок |
| Категорія | для хлопчиків |
| Колір | синій |
| Матеріал | Нейлон |
| Об `єм | 5.6 л |
| Серія | Arrows |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 24 см |





































































































