- Бренд:
- Код товару:E-RCSA240K20W
- Доступно:В наявності
14 699 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Двокамерний холодильник RCSA240K20W з нижньою морозильною камерою. Підсвічування LED економить електроенергію і дає більш натуральний світло в порівнянні зі звичайним освітленням. Це черговий крок вперед для посилення турботи про навколишнє середовище.
| Характеристики | |
| Висота | 152.7 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 152.7 x 54.0 x 59 |
| Глибина | 59 см |
| Додатково | Антибактеріальне покриття ущільнювача |
| Загальний об'єм | 229 л |
| Кількість дверей | 2 дверей |
| Клімат клас | SN-T |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Румунія |
| Навішування дверей | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 87 л |
| Обсяг холодильної камери | 142 л |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Система розморожування | статика |
| Тип | холодильник з морозильником |
| Управління | Механічне |
| Ширина | 54 см |





















































































































































