- Бренд:
- Код товару:GR-28947000
- Доступно:В наявності
1 029 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
для раковин
настінне підключення
насувна розетка
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| EAN | 4005176604089 |
| Артикул | 28947000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.34 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина упаковки | 110 мм |
















































































































