- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio new Змішувач одноважільний для раковини, M-Size (32043DC3)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-32043DC3
- Доступно:Немає в наявностi
монтаж на один отвір
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
з обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні суперсталь
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний аератор
поворотний трубкоподібний С -вилив з
аератором
обмежувач повороту виливу
зливний гарнітур 1 1/4"
гнучка підводка
GROHE SilkMove керамічний картридж 28 мм
з обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine покриття поверхні суперсталь
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний аератор
поворотний трубкоподібний С -вилив з
аератором
обмежувач повороту виливу
зливний гарнітур 1 1/4"
гнучка підводка
| Характеристики | |
| EAN | 4005176454486 |
| Артикул | 32043DC3 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 2.69 кг |
| Висота упаковки | 121 мм |
| Довжина упаковки | 581 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Португалія |
| Ширина упаковки | 182 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл





























































































































