- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Аксесуари для кухні та ванної кімнати
Relexa Flex Шланг для змішувача на бортик ванни, 2000 мм (28158000)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-28158000
- Доступно:Немає в наявностi
2000 мм
для бортика ванни, установки під плиткою та душовими наборами
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
для бортика ванни, установки під плиткою та душовими наборами
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
| Характеристики | |
| EAN | 4005176601606 |
| Артикул | 28158000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.52 кг |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина упаковки | 190 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл













































































































































