Бренд:
Код товару:
GR-31656AT0
✓
модель: K200 50-C 51 1.0
тип монтажу: на стільницю
матеріал: кварцовий композит
GROHE Whisper
мін. розмір ніши: 500 мм
розміри: O 510 мм
1 чаша: O 380 x 200 мм
радіус внутрішньої чаші: O 380
GROHE FastFixation система швидкого монтажу
ніша: O 490 мм
злив: автоматичний фіттинг для відходів
включені до комплекту аксесуари: автоматичний фіттинг для відходів, комплект для змиву, сітчастий фільтр, монтажний комплект
опціональний автоматичний спусковий фіттинг (40 986 SD0)
кількість кріплень, що входять до комплекту (для монтажу на стільницю): 3
стійкість до 180° C
| Характеристики | |
| EAN | 4005176521416 |
| Артикул | 31656AT0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 12.6 кг |
| Висота упаковки | 396 мм |
| Глибина основної чаші, мм | 200 мм |
| Довжина упаковки | 653 мм |
| Кількість чаш | Одна |
| Колекція | K-series |
| Країна виробник | Індія |
| Мінімальна ширина тумбі під мийкою, мм | 600 мм |
| Розмір вирізу, мм | 490 мм |
| Серія | К200 |
| Тип монтажу | Врізна в стільницю |
| Форма мийки | кругла |
| Ширина упаковки | 653 мм |





































































































