- Бренд:
- Код товару:LB-AGM58
- Доступно:Немає в наявностi
Акумулятор AGM Green Cell 12 В - модель, виготовлена з високоякісних матеріалів, придатна як для буферної, так і циклічної роботи. Акумулятор заснований на технології AGM, що означає, що електроліт вбирається в сепаратор зі скловолокна, що запобігає його витоку. Завдяки цьому акумулятор може працювати у багатьох положеннях, не тільки у вертикальному. Це відмінна і набагато безпечніша альтернатива свинцево-кислотним батареям.
Максимальна безпека використання завдяки конструкції, що запобігає витоку електроліту.
Робота акумулятора, що повністю не обслуговується, протягом тривалого часу (до 5 років)
Надійна робота – вібростійкість, робота в будь-якому положенні, у широкому діапазоні температур із збереженням високої продуктивності.
Ідеальне рішення для буферної та циклічної роботи, широкий спектр застосування: у тому числі: Джерела живлення UPS, електричні іграшки, системи сигналізації та моніторингу, а також портативні пристрої.
| Характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Вага в упаковці, кг | 30 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці (см) | 24 |
| Вольтаж | 12V |
| Габариты | 330х171х220 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в упаковці (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість, А*ч | 110Ah |
| Тип АКБ | AGM |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Штрих код | 5907813968365 |





































































































