Рейтинг:
Бренд:
Код товару:
NW12621
1 550 грн.
Немає в наявностi
💳
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
🚚
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
📦
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів Відповімо на всі питання
Легке повернення 14 днів на повернення товару
Ніж для хліба Tramontina Century, 203 мм (24009/108) – чудовий представник статусних ножів бразильської компанії Трамонтіна. Чудово заточене серрейторне лезо виготовлене з кованої високоякісної сталі. З його допомогою Ви зможете нарізати найсвіжіший хліб красивими шматочками. Це вид леза чудово справляється як із засмаженою скоринкою, так і ніжною м'якоттю свіжого хліба. Ніж буде гострим дуже довго. Зручна полікарбонатна рукоятка складається з двох частин та закріплюється за допомогою надійних заклепок до металевого продовження леза. Всі деталі ідеально підігнані та з'єднані одна з одною.

Характеристики:
Матеріал леза: кована нержавіюча сталь DIN 1.4110.
Товщина леза: 2,5 мм.
Ріжуча край ножа: зубчаста.
Матеріал ручки: полікарбонат.
Колір рукояті: чорний.
Твердість стали за шкалою Роквелла: 56 одиниць.
Сталь пройшла кріообробку.