- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Змішувачі
Atrio new Змішувач для раковини, XL-Size (32647003)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-32647003
- Доступно:Немає в наявностi
монтаж на один отвір
для окремо розташованих раковин
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
із обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний струмінь
обертовий трубкоподібний C-вилив із аератором
обмежувач обертання виливу
зливний гарнітур 1 1/4" із донним клапаном
гнучкі з'єднувальні шланги
для окремо розташованих раковин
GROHE SilkMove 28 мм керамічний картридж
із обмежувачем температури
GROHE Long-Life Shine хромована поверхня
GROHE WaterSaving 5.7 л/хв ламінарний струмінь
обертовий трубкоподібний C-вилив із аератором
обмежувач обертання виливу
зливний гарнітур 1 1/4" із донним клапаном
гнучкі з'єднувальні шланги
| Характеристики | |
| EAN | 4005176454707 |
| Артикул | 32647003 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 2.47 кг |
| Висота упаковки | 115 мм |
| Довжина упаковки | 575 мм |
| Колекція | Atrio New |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина упаковки | 190 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл













































































































































