- Бренд:
- Код товару:D-AP960GAS340XC-1
- Доступно:Немає в наявностi
2 002 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Відкрийте для себе нову швидкість роботи!
AS340X - це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання /запису до 550/520 МБ/с.
Відмінний варіант для апгрейда
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійність
AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
AS340X - це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання /запису до 550/520 МБ/с.
Відмінний варіант для апгрейда
Доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження і виконання програми займе всього кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
Висока продуктивність і надійність
AS340X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка буде зберігатися навіть після багатьох років використання.
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даних |
| TBW (ресурс записів) | 560 TБ |
| Ємність | 960 ГБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, SMART |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Зовнішня швидкість запису | 520 МБ/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Контролер | немає даних |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. рік |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 960 ГБ |
| Особливості | ECC |
| Підтримка NCQ | 1 |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Серія | Apacer AS340X |
| Сертифікати | FCC |
| Споживання енергії | немає даних |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | Внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | 3D NAND |
| Тип пам'яті | TLC |
| Ударостійкість | Є |
| Ударостійкість при роботі | 1500G/0,5мс |
| Форм фактор | 2.5" |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 520 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 550 МБ/сек |








































































































































