- Бренд:
- Код товару:D-AP960GAS340G-1
- Доступно:Немає в наявностi
2 624 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Інтерфейс SATA III - гарантія швидкісної передачі даних. Застосування цієї технології дозволяє домогтися високих показників у читанні / запису даних - 505/410 Мб / с. Такі параметри дають повне право назвати цей SSD ігровим. Будь-софт і мультимедіа, що вимагають високої продуктивності, підкоряться даному накопичувачу.
SATA Power Management - розумне управління харчуванням. Дана опція дозволяє SSD-диску використовувати енергію тільки тоді, коли це небхідно, не витрачаючи її даремно. Це, в свою чергу, значно збільшує термін життя батареї ноутбука. Скажіть немає втрати енергії!
Підтримка NCQ - пріоритетність завдань на високому рівні. Завдяки команді NCQ система найбільш розумно розподіляє черговість завдань, які одночасно надходять в пристрій. Завдяки такій розстановці завдань, накопичувач і ноутбук можуть працювати максимально продуктивно.
Яскравий дизайн - відображення суті. Стильний пластиковий корпус чорного кольору із зображенням золотої пантери ніби натякає на те, що всередині - висока надійність і швидка робота без перебоїв. При цьому, всі Ваші дані надійно захищені в цьому пластиковому сховище, тому що SSD несприйнятливий до ударів і вібрації.
SATA Power Management - розумне управління харчуванням. Дана опція дозволяє SSD-диску використовувати енергію тільки тоді, коли це небхідно, не витрачаючи її даремно. Це, в свою чергу, значно збільшує термін життя батареї ноутбука. Скажіть немає втрати енергії!
Підтримка NCQ - пріоритетність завдань на високому рівні. Завдяки команді NCQ система найбільш розумно розподіляє черговість завдань, які одночасно надходять в пристрій. Завдяки такій розстановці завдань, накопичувач і ноутбук можуть працювати максимально продуктивно.
Яскравий дизайн - відображення суті. Стильний пластиковий корпус чорного кольору із зображенням золотої пантери ніби натякає на те, що всередині - висока надійність і швидка робота без перебоїв. При цьому, всі Ваші дані надійно захищені в цьому пластиковому сховище, тому що SSD несприйнятливий до ударів і вібрації.
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даних |
| TBW (ресурс записів) | 560 TБ |
| Ємність | 960 ГБ |
| Інтерфейс | SATA 3 |
| Вага | 60 г |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додатки | для настільного комп'ютера |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, SMART |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Зовнішня швидкість запису | 450 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість зчитування | 550 Мб/сек |
| Контролер | SiliconMotion SM2258XT |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. рік |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм накопичувача | 960 ГБ |
| Особливості | ECC |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Робоча температура | 0°C до 70°C |
| Розміри (ШхВхТ) | 100 x 69.9 x 7 |
| Серія | Apacer AS340 Panther |
| Сертифікати | FCC |
| Споживання енергії | немає даних |
| Температура зберігання | -40°C до 85°C |
| Тип | Внутрішній |
| Тип NAND пам'яті | NAND Flash TLC |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | Є |
| Ударостійкість при роботі | 1500G/0,5мс |
| Форм фактор | 2.5" |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Час напрацювання на відмову | 1.5 млн годин |
| Швидкість запису | 510 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 550 МБ/сек |









































































































































