- Бренд:
- Код товару:D-P400P512GM28H
- Доступно:Немає в наявностi
1 944 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Patriot P400 — твердотільний накопичувач, який підвищить продуктивність роботи системи та дозволить отримати сучасні можливості запису та зберігання файлів.
Ємність даного накопичувача дорівнює 512 ГБ, якої вистачить для величезної кількості файлів. Виконаний у форм-факторі M.2, підключається за допомогою інтерфейсу PCIe4x4 NVMe.
Швидкість зчитування — 5000 Мб на секунду, що означає для користувача миттєвий відгук системи. Дозволить збільшити продуктивність складних задач, таких як 3D-рендеринг та створення контенту.
Особливості:
- графеновий розсіювач тепла;
- неперевершена продуктивність при інтенсивному використанні;
- для складних вимог.
Ємність даного накопичувача дорівнює 512 ГБ, якої вистачить для величезної кількості файлів. Виконаний у форм-факторі M.2, підключається за допомогою інтерфейсу PCIe4x4 NVMe.
Швидкість зчитування — 5000 Мб на секунду, що означає для користувача миттєвий відгук системи. Дозволить збільшити продуктивність складних задач, таких як 3D-рендеринг та створення контенту.
Особливості:
- графеновий розсіювач тепла;
- неперевершена продуктивність при інтенсивному використанні;
- для складних вимог.
| Характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 550 000/450 000 |
| TBW (ресурс записів) | 400 TБ |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Для комп'ютерів | Так |
| Для ноутбуків | Так |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Енергоспоживання | повна: 2.38 Вт; очікування: 0.38 Вт |
| Контролер | немає даних |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Об'єм жорсткого диска | 512 ГБ |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Підтримка NVMe | Є |
| Серія | Patriot P400 |
| Споживання енергії | 2.38 Вт |
| Тип пам'яті | 3D TLC |
| Ударостійкість | Є |
| Форм-фактор | M.2 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Швидкість запису | 3300 МБ/сек |
| Швидкість зчитування | 5000 МБ/сек |















































































































