- Бренд:
- Код товару:D-MWP 101 B
- Доступно:Немає в наявностi
3 131 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Розігрівайте в будь-який час
Насолоджуйтесь гарячими стравами в лічені хвилини, лише оберіть необхідний рівень потужності: 300 Вт - для гуляшу, масла, морозива, масла і сиру; 375 Вт - для страв з делікатними інгредієнтами (наприклад, яйця і сир); 500 Вт - для страв, які можна змішувати; 600 Вт - для риби, м’яса і овочів; MAX - для підігріву напоїв, води, супів, кави, чаю або інших продуктів з високим вмістом води.
Швидке розморожування
Ідеально підходить для розморозки м’яса, птиці, риби та овочів
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Відсутні |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | немає даних |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 262 х 452 х 365 мм |
| Діаметр поворотного столу | 25 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | Ні |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Об'єм | 20 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управління | Механічне |

























































































































































