- Бренд:
- Код товару:D-MWP251B
- Доступно:Немає в наявностi
3 802 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Мікрохвильова піч Whirlpool соло MWP 251 B потужністю 900 Вт. Аутентичні елементи дизайну, простий у користуванні інтерфейс, ергономічні елементи управління. Функція JetStart прискорює нагрів до максимуму за 30 секунд, забезпечуючи ідеальний температурний режим для розігріву їжі з високим вмістом води. Виберіть один зі 100 попередньо запрограмованих рецептів, і мікрохвильова піч автоматично налаштує температуру і час для забезпечення ідеальних результатів.
| Характеристики | |
| Інверторна система | Ні |
| Автоматичні програми | Є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | Ні |
| Відкидні дверцята | Ні |
| Вертел | Ні |
| Випічка | Ні |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Габаріті (В х Ш х Г) | 281 х 483 х 414 мм |
| Діаметр поворотного столу | 27 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність гриля | Ні |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Об'єм | 25 л |
| Пароварка | Ні |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Решітка для гриля | Ні |
| Розігрів | Є |
| Розморожування | Є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип управління | Кнопкові |
















































































































































