- Бренд:
- Код товару:TU-GC-B509SMSM
- Доступно:Немає в наявностi
25 502 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Охолодження 24 години Точний контроль температури. Технологія DoorCooling+ На 32% більш швидке та рівномірне охолодження в будь-якому відсіку холодильника. Вентиляційні отвори, розташовані в передній частині холодильника, допомагають підтримувати температуру на належному рівні, щоб продукти залишалися свіжими. DoorCooling+ Тиха робота. Рівень шуму в нових холодильниках LG DoorCooling+ 36 дБ, що на 25% нижче, ніж в попередніх моделях. Тиха і надійна робота, щоб нічого не порушувало вашого спокою вдома. Smart Inverter компресор Smart Inverter компресор відрізняється економічністю і меншим рівнем шуму в порівнянні з моделями зі звичайним компресором. Клас енергоефективності А++ Холодильник LG з інверторним компресором має рівень енергоефективності А ++ і споживає до 32% менше електроенергії. Multi Air Flow Холодне повітря циркулює через усі повітряні клапани й рівномірно охолоджує холодильне відділення. Технологія циркуляції холодного повітря значно покращена у порівнянні із холодильниками, що працюють на стандартній системі No Frost. Total No Frost Холодильники з технологією LG Total No Frost більше не вимагають розморожування холодильної та морозильної камер. Технологія Metal Fresh Металева пластина на задній стінці служить додатковим джерелом охолодження, а також підкреслює мінімалізм і вишуканий дизайн холодильника. Moist Balance Crisper Завдяки комірчастій структурі кришки Moist Balance Crisper конденсат накопичується в сотах, запобігаючи потрапляння крапель на продукти. У той же час вода повільно випаровується, створюючи оптимальний рівень вологості. Це дозволяє зберегти фрукти і овочі набагато довше при збереженні їх корисних властивостей і смакових якостей. Складана полиця Зберігати великі та високі предмети - легко. Спеціальна конструкція складаної полиці дозволяє розмістити посуд чи інші предмети практично будь-якого розміру та створює простір для зберігання високих і громіздких предметів. Big Freezing Zone Для ефективного зберігання м'яса та риби в морозильних камерах холодильників LG передбачено окреме відділення. Технологія LG ThinQ Розумний контроль холодильника. З технологією LG ThinQ ви можете налаштувати параметри температури холодильної та морозильної камер, активувати режим "Швидка заморозка" та самостійно діагностувати незначні проблеми безпосередньо зі свого смартфона. Smart Diagnosis Технологія LG Smart Diagnosis допомогає швидко і правильно виявити проблему в роботі холодильника без необхідності у виклику фахівця з сервісного центру додому. Технологія контролю напруги Надійна система контролю напруги дозволяє холодильнику LG продовжувати працювати при перепаді напруги від 187 до 253 Вольт. Захист від пікових навантажень до 400 Вольт.
| Характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Виробник | LG |
| Висота | 203 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Глибина | 68,2 см |
| Загальний об'єм | 384 л |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна | Китай |
| Об'єм холодильної камери | 277 л |
| Об'єм морозильної камери | 107 л |
| Система охолодження | NoFrost |
| Споживана потужність | 260 кВт/рік |
| Тип компресора | Інверторний |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 59.5 см |










































































































































