- Бренд:
- Код товару:TU-AF140EU
- Доступно:Немає в наявностi
4 552 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Фритюрниця Ninja AF140EU Автономна фритюрниця на 4,7 літра, 2000 Вт, чорнийNinja AF140EU. Тип продукту: фритюрниця, Об'єм: 4.7 л, Кількість осіб: 2 особи. Тип конструкції: Одинарна, Колір виробу: Чорний, Тип управління: Кнопки. Тип дисплея: РК-ДИСПЛЕЙ. Потужність: 2000 Вт. Ширина виробу: 285 мм, Глибина виробу: 360 мм, висота виробу: 265 мм
| Характеристики | |
| Вага | 4,8 кг |
| Виробник | Ninja |
| Гарантія | 5 років |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Країна | США |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Об`єм | 4.6 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Потужність | 2000 Вт |
| Температура нагріву | 80 - 200°C |






















































































































