Бренд:
Код товару:
TU-RDSA280K40WN
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Холодильник RDSA280K40WNСтворюйте свій ідеальний простір на кухні з холодильником, який чудово впишеться у будь-якому оточенні завдяки дверцятам із можливістю перенавішування. Так ви зможете легко розмістити його біля стіни або меблів, зберігаючи вільний доступ до продуктів та максимальну ергономіку місця. Технологія MinFrost® практично повністю унеможливить утворення льоду всередині морозильного відділення, щоб ви могли рідше розморожувати холодильник. А міцні полиці із загартованого скла виглядають елегантно, не збирають подряпини та будуть повністю зручні в очищенні.Впишеться у будь-якому оточенніРеверсивна фіксація дверцят значно спрощує інтеграцію холодильника в будь-якому інтер'єрі – в кутку, в ніші або в одній збільшеній системі зберігання, що об'єднує відразу два холодильники. Просто переставляйте петлі для вибору потрібної сторони відкриття дверцят і встановлюйте Beko так як зручно, насолоджуючись найкращою гармонією інтер'єру.Менше льоду. Більше порядкуЗберігайте продукти без приміряння та деформації завдяки системі MinFrost®, що знижує утворення льоду всередині морозильного відділення. А це не тільки збереже ідеальний порядок та форму продуктів, а й значно знизить навантаження на систему охолодження холодильника для стабільної потужності без перевитрат енергії. Насолоджуйтеся ідеальним видом продуктів і забудьте про розморожування з холодильником, який дбає про свіжість і ваш комфорт.Вишукані скляні полиціПолиці із загартованого скла додають особливої елегантності та забезпечують більше практичності, чудово витримуючи вагу до 25 кг. Розміщуйте більше продуктів, не хвилюючись про найменші подряпини, навіть коли ставите великий посуд, упаковки та банки. А завдяки своїй ідеально гладкій поверхні ці полиці не збирають стійких плям та бруду та легко очищаються просто за допомогою губки.
| Характеристики | |
| Вага | 46 кг |
| Виробник | Beko |
| Висота | 160,5 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Глибина | 57,4 см |
| Загальний об'єм | 248 л |
| Керування | Механічне |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Країна | Румунія |
| Об'єм холодильної камери | 204 л |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Система охолодження | Статична |
| Тип компресора | Звичайний |
| Ширина | 57 см |





































































































