- Бренд:
- Код товару:E-AR0723S
- Доступно:В наявності
1 159 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Каструлі серії BLACK MARS виготовлені з нержавіючої сталі 18/10. Вони сумісні з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
| Характеристики | |
| Діаметр | 18 см |
| Кількість предметів | 2 шт |
| Кришка | Стекло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Можливість мити в посудомийній машині | 1 |
| Об`єм | 2.3 л |
| Особливості посуду | підходить для використання зі всіма типами плит |
| Тип | каструлі |
| Товщина дна | 3 мм |
| Товщина стінок | 0.6 мм |
| У набор входять | 1 кришка |






































































































![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/542/5c549c1469252-ar0714s-2-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/372/5c549c14d994a-ar0714s-1-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/468/5c549c13c87fc-ar0714s-3-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/999/5c549c135de36-ar0714s-4-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/898/5c549c12ba4d6-ar0714s-5-400x400.jpg)
![ARDESTO BLACK MARS[AR0714S] ARDESTO BLACK MARS[AR0714S]](https://tehnopostavka.com.ua/image/cache/catalog/erc/upload/uploaded-images/623/5c6ff969c832e-ar0714s-6-400x400.jpg)