Бренд:
Код товару:
E-5SC2200IRT
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC 2200VA забезпечує стабільне живлення систем навіть під час значних коливань напруги. Потужність 1980 Вт і чиста синусоїда на виході гарантують безпечну роботу серверів, телекомунікаційного та професійного обладнання. Модель підтримує конфігурацію “Стійка/Башта”, що додає гнучкості в установці. LCD-дисплей забезпечує швидкий доступ до даних, а інтерфейси USB, RS232 і рознім C19 підвищують зручність підключення.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, RS232, релейні контакти, 1 мінітермінал для віддаленого УВІМК./ВИМКН., 1 роз'єм для комунікаційної карти NMC |
| Вага | 26.5 кг |
| Висота (unit) | 2 U |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вхідна Частота, Гц | 45-55 |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Дисплей | 1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | комплект для кріплення в стійку |
| Розеток із резервом | 8 шт |
| Розеток без резерву | 1 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 86.2 x 441 x 522 |
| Тип монтажу | монтуємій у стійку (rack mount) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Час роботи від батарей | 7/4 хв |






















































































































