Бренд:
Код товару:
E-5SC1500i
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5SC 1500VA підтримує стабільну роботу обладнання під час збоїв або перепадів напруги. Потужність 1050 Вт і чиста синусоїда на виході забезпечують надійне живлення серверів, мережевих систем та робочих станцій. LCD-дисплей дає змогу відстежувати ключові параметри у реальному часі. Інтерфейси USB і RS232 разом із програмним забезпеченням Intelligent Power® забезпечують ефективне керування живленням.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB, RS232 |
| Вага | 15.2 кг |
| Вихід | IEC-320-C13 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна Частота, Гц | 50-60 |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Діапазон вхідної напруги | 184-276 В |
| Дисплей | 1 |
| Додатково | технологія триступінчатого заряду батарей АВМ |
| Ефективна вихідна потужність | 1050 Вт |
| Колір | Чорний |
| Макс. вихідна потужність | 1500 ВА |
| ПЗ | Windows, Linux, MAC |
| Розеток із резервом | 8 шт |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 210x150x410 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Час роботи від батарей | 13/5 хв |





































































































