- Бренд:
- Код товару:TU-MD 3618 E BLACK-RED
- Доступно:В наявності
3 374 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Окремостояча електрична піч MD 3618 E від компанії Artel сумарною потужністю 1400 Вт (верхній і нижній тени по 700 Вт) й обсягом духовки 36 літрів, відмінно підійде для невеликої квартири або будинку. Володіючи компактними розмірами, модель знайде місце на кухні, і не буде займати багато простору. Незважаючи на свій невеликий розмір, піч має безліч можливостей для приготування ваших улюблених страв. Модель Artel MD 3618 E оснащена системою подвійного підігріву, що дозволяє створювати рівномірне обволікання для страви під час приготування. Корпус виготовлений з високоякісної сталі з внутрішнім, емальованим покриттям. На фронтальну панель печі винесені регулятор таймера на 90 хвилин, ручка термостата з можливістю нагрівання до 300 °C, регулятор вибору режимів роботи і світлові індикатори.
| Характеристики | |
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Artel |
| Гарантія | 36 місяців |
| Кількість програм приготування | 3 |
| Колір | чорний з червоним |
| Країна | Узбекистан |
| Максимальна температура нагріву | до 300 °C |
| Матеріал корпусу | метал |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Об'єм духовки | 36 л |
| Розмір | 34.5 х 54.5 х 41.5 см |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип духового шафи | Електрична |
| Тип управління | Механічне |




























































































































