Бренд:
Код товару:
D-f.U4701801
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Шредер Fellowes M-7Cm c металевої сітчастої кошиком.
Шредер з перехресною різкою Powershred M7-Cm призначений для персонального використання з рекомендованою навантаженням до 50 аркушів в день. Продуктивність - 7 листів. Різка на фрагменти 4х35мм забезпечує P-4 рівень секретності по DIN 66399.
Збільшений робочий цикл 5 хвилин дозволить знищувати більше документів без вимушеної зупинки.
Шредер оснащений красивою і стильною металевою корзиною. Вона не тільки відмінно виглядає, але і дозволяє легко оцінювати наповненість кошика. Обсяг кошика 13 літрів дозволяє вмістити до 100 аркушів паперу формату А4. При звичайному використанні кошик потрібно спустошувати не частіше 1 разу на тиждень.
| Характеристики | |
| Автоматичне подання | немає |
| Автостарт/стоп | немає |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 368х350х210 мм |
| Дисплей | немає |
| Зниження платіжних карток | є |
| Знищення компакт-дисків | немає |
| Знищення паперу | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 7 листов |
| Місткість кошика | 13 л |
| Потужність | немає даних |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х35 мм |
| Тип різання | перехресне |
| Уровень безпеки | 4 |
| Формат | А4 |
| Швидкість знищення | 3.5 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 220 мм |





































































































