- Бренд:
- Код товару:896394
- Доступно:Немає в наявностi
Друкарка 3D ELEGOO Neptune 4 Pro - це надшвидкісна, високопродуктивна та тиха FDM 3D друкарка нового покоління, яка гарантує стабільну та якісну роботу як для досвідчених користувачів, так і для професійного використання, орієнтованого на ефективність.
Основою друкарки є надійна та оптимізована картезіанська кінематика, яка працює на основі потужної 64-бітної материнської плати та оновленої прошивки Klipper. Вона гарантує високу точність, якість та вражаючу швидкість друку до 500 мм/с.
Міцна рама з високоякісного металевого профілю мінімізує вібрації та забезпечує стійкість. Подвійні осі Z та подвійні двигуни Y гарантують високу точність руху та стабільне формування кожного шару.
Легкий прямий екструдер з подвійною шестернею забезпечує надійну подачу філамента. Подовжене високотемпературне сопло витримує температуру до 300 °C. Воно ідеально підходить для роботи з широким спектром інженерних філаментів, зокрема PLA, TPU, PETG, ABS, ASA та нейлоном, що дозволяє друкувати міцні та термостійкі деталі для різних галузей.
Область друку ELEGOO Neptune 4 Pro 225x225x265 мм ідеально підходить для більшості інженерних та функціональних деталей. Гнучка платформа з покриттям PEI забезпечує відмінну адгезію та легке зняття готових моделей.
Основа з інтелектуальним сегментованим підігрівом дозволяє вмикати лише центральну зону для невеликих моделей, заощаджуючи електроенергію.
Високопродуктивні вентилятори здійснюють ефективне та швидке охолодження надрукованих моделей, що є критично важливим для досягнення високих швидкостей.
Розпочинайте друк відразу після розпакування - принтер підтримує повністю автоматичне 121-точкове вирівнювання. Контактний сенсор здійснює високоточний контроль над калібруванням першого шару.
3D принтер ELEGOO Neptune 4 Pro оснащений зручним знімним 4,3-дюймовим кольоровим ємнісним сенсорним екраном, який надає простий доступ до всіх необхідних налаштувань.
Використовуйте програмне забезпечення Elegoo Cura для підготовки моделі та керуйте друкаркою через WLAN.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | USB, WLAN |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | 4,3-дюймовий ємнісний екран |
| Додаткові характеристики | Розумний 2-сегментований стіл з підігрівом, Безшумні драйвери для всіх осей, Два потовщені вентилятори охолодження з обох боків друкуючої головки та чотири допоміжні вентилятори за друкарською головкою, Двошвидкісний екструдер прямого приводу, Материнська плата Klipper, Попередньо встановлена прошивка |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Калібрування | Автоматичне |
| Макс. температура друкарської платформи | 110°C |
| Макс. температура сопла | 300°C |
| Матеріал для друку | PLA, TPU, PETG, ABS, ASA, Нейлон |
| Програмне забезпечення | Cura |
| Сфера побудови, мм | 225 x 225x 265 |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Товщина шару | 0.1 – 0.4 мм |
| Формат файлів | stl, obj, amf |
| Швидкість друку, мм/сек | 500 |
| Якість друку | ±0.1 мм |





































































































