- Бренд:
- Код товару:896408
- Доступно:Немає в наявностi
Друкарка 3D ELEGOO Centauri Carbon - це надшвидкісний та високоточний пристрій нового покоління, який гарантує стабільну та якісну роботу як для досвідчених користувачів, так і для професійного використання.
Основою ELEGOO Centauri Carbon є надійна кінематика CoreXY, яка мінімізує вібрації й інерцію. Вона гарантує високу точність, якість та швидкість друку до 500 мм/с з прискоренням 20 000 мм/с².
Міцна суцільна конструкція камери з литого під тиском алюмінію усуває ризик деформації виробів під час друку та забезпечує стабільне середовище для друку. Напівавтоматичний натягувач ременя підтримує оптимальний натяг для бездоганно точного та плавного друку.
Посилене латунню сталеве сопло витримує температуру до 320 C. Воно ідеально підходить для роботи з армованим вуглецевим волокном філаментом, що дозволяє друкувати міцні, легкі та термостійкі деталі для аерокосмічної, автомобільної та спортивної галузей.
Область друку ELEGOO Centauri Carbon 256 x 256 x 256 мм ідеально підходить для більшості інженерних та функціональних деталей.
Дверцята із загартованого скла, вбудована в робочу зону камера та верхня кришка корпусу дають змогу спостерігати за процесом друку в режимі реального часу, а розташований з правого боку корпусу тримач нитки робить простою заміну матеріалу.
Високопродуктивні вентилятори ефективно охолоджують надруковані моделі та усі компоненти принтера, а повітряний фільтр з активованим вугіллям створює безпечне робоче середовище, поглинаючи шкідливі частинки та запахи.
Розпочинайте друк відразу після розпакування – принтер підтримує повністю автоматичне калібрування. Інтелектуальні датчики здійснюють контроль над калібруванням першого шару та безперебійним постачанням філамента.
3D принтер ELEGOO Centauri Carbon простий як в експлуатації, так і в обслуговуванні. Він оснащений очисником сопел з підігрівом, який видаляє залишки філамента на соплах перед кожним використанням, та контейнером для відходів філамента, який робить очищення після друку швидким та легким.
Яскравий 4,3-дюймовий кольоровий ємнісний сенсорний екран із попереднім переглядом G-Code надає простий доступ до необхідних налаштувань.
Використовуйте програмне забезпечення Elegoo Slicer для підготовки проєктної моделі та мобільний застосунок Elegoo Matrix App для віддаленого керування пристроєм.
| Характеристики | |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Дисплей | 4,3-дюймовий колірний ємнісний сенсорний екран |
| Додаткові характеристики | Вентилятор охолодження деталі, Вентилятор гарячого кінця, Допоміжний вентилятор охолодження деталі, Вентилятор регулятора температури камери, Повітряний фільтр з активованим вугіллям |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Калібрування | Автоматичне |
| Макс. температура друкарської платформи | 110°C |
| Макс. температура сопла | 320°C |
| Матеріал для друку | Вуглецеві, скловолокнисті армовані нитки, PLA, PETG, ABS, ASA, TPU, PET, PC, PA |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Програмне забезпечення | Слайсер ELEGOO (рекомендовано), Orca, Cura |
| Сфера побудови, мм | 256 x 256 x 256 |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавлення (FDM) |
| Товщина шару | 0.1 – 0.4 мм |
| Формат файлів | STL, OBJ, 3MF, STP |
| Швидкість друку, мм/сек | 500 |
| Якість друку | ±0.1 мм |





































































































